Universiteti i Prishtinës

Bashkëpunëtor të jashtëm (384 vende)

	 	 

Universiteti i Prishtines “Hasan Prishtina”, bazuar ne vendimin e Senatit, te dates 09.07.2019, shpall

K O N K U R S

Per angazhim te bashkepunetoreve te jashtem per ligjerata dhe ushtrime ne haze te nevojave te njesive akademike te UP “Hasan Prishtina” per vitin akadedmik 2019/2020

KLIKO KETU PER TE PARE KONKURSIN E PLOTE!

TAGS: Universiteti i PrishtinesPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 7588
Kategoria Edukim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC