1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Linku për aplikim: https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-kacanik-dhe-hani-i-elezit/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 20/12/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet