1
PREMIUM PLUS

Kamarier, Shankist

Ruaj
Abant Coffee Longue
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Abant Coffee Lounge është një ambiente mikpritës dhe tërheqëse ku klientët mund të shijojnë kafe të freskët, pije të gazuara, dhe ushqime të shijshme.

Ne jemi në kërkim të një kamarieri dhe shankisti të përkushtuar për të përmirësuar eksperiencën e klientëve tanë dhe për të siguruar shërbimin më të mirë të mundshëm.

Kualifikimet dhe Aftësitë:

  • Përvojë është një avantazh, por nuk është e detyrueshme.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe aftësi të ekipit.
  • Dëshira për të ofruar shërbim të shkëlqyer ndaj klientëve.

Mënyra e aplikimit:

Te interesuarit mund te aplikojne permes butonit 'Apliko Këtu' ose ne numrin kontaktues: 045621961

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet