1
PREMIUM

Mjeshtër për Prodhim dhe Montim të Dyerve dhe Dritareve

Ruaj
BEKA - AL - PVC
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
KONKURS PUNE 
 
BEKA -AL-PVC ofron 2 vende të lira pune si:
  • Mjeshter per prodhim dhe montim te Dyerve dhe Dritare nga Alumini dhe Plastika
Kriteret e nevojshme : 
  • Mosha +18
  • Te ketë leje per vozitje
  • Te ketë pervoj pune se paku 1 vite (mjeshtri)
Orari i punes : 
  • Hane - Shtune (08:00 - 17:00)
  • Diele (Pushim)
Te interesuarit mund te aplikojn permes butonit 'Apliko Këtu' ose na kontaktoni ne numrin:
044674020 (Viber) 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 19/12/23 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet