1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-pune-hapje-e-re-shtime/

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Shtime
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet