1
PREMIUM PLUS

Shofer, Depoist

Ruaj
N.T.P Babija
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

NTP Babija hap konkurs për:

  • Depoist
  • Shofer

Kompania ofron kushte te mira pune duke perfshire :

  • Kontrate afatgjate
  • Paga te mira  dhe bonuse

Mënyra Aplikimit:

Aplikimi mund të bëhet online përmes butonit 'Apliko Këtu'

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/12/23 (10 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet