1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Punëtore për depilim, Praktikante për depilim

Salloni & Kozmetika "Lory" veprimtarine e saj e ka filluar qysh ne vitin 1997 dhe eshte kozmetika me e vjeter ne Prishtine. Sot vazhdon te operoje ne Prishtine me dy lokacione, Te Plepat dhe perballe komunes se vjeter. Per shkak te fluksit te madh te punes, Salloni & Kozmetika "Lory" shpall konkurs pune per:

Punëtore për depilim
Praktikante për depilim

Nese jeni te apasionuara pas se bukures dhe estetikes, ju ftojme te aplikoni ne vendin e duhur.

Kandidatet e interesuara mund të kontaktojnë në numrin e telefonit për më shumë informata: +383 49 159 075

 

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 13/12/23 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet