1
PREMIUM PLUS

Administrator/e

Ruaj
Vector Travel Group
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kompania Vector Travel Group shpall konkurs pune:
 
Pozita:Administratë ,
Orari i punës:Full Time -12:00 - 19:00
Paga : 400€
 
Keto jane kriteret e kerkuare:
  • Pozitivitet
  • Aftesi komunikuese
  • Dashuri per punen dhe udhetimin
  • Njohuri te gjuhes Angleze , Serbe, Turke ( e preferushme)

Menyre Aplikimit:

Te gjithe te interesuart mund te aplikojne permes butonit 'Apliko Këtu'

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Administratë
Skadon 12/12/23 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet