Pro Aqua Vivenso
Agjent/e në Terren (15)
Shpërndaje
	 	 

Kompania Inovative gjermane: PRO AQUA VIVENSO

Në zgjerim e sipër, shpallë:

KONKURS

15 vende të lira pune si Agjent/e në Terren.

Orari fleksibil dhe mund të përshtatet nga vetë punonjësit.

Data e fillimit: 20 Gusht. Përzgjedhja dhe seleksionimi do të bëhet gjatë muajit Korrik. 

Kriteret:

  • Të jetë i/e komunikueshme,
  • Të jetë i/e gatshme për punë ekipore,

Infomacion me rëndësi: Nuk kërkohet pervojë e mëparshme pune.

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit të drejtohen në numrin e telefonit:

049/270-000, apo në Viber; me të dhënat personale:

  • Emri, mbiemri,
  • Adresa e banimit,
  • Mosha, dhe
  • Një numër kontaktues.

TAGS: Pro Aqua VivensoPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2827
Kategoria Shitje
Skadon 14 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC