1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restauranti Taunita Fish, një destinacion i njohur për dashamirët e kuzhinës së peshkut në Dragodan, Prishtinë, është në kërkim të një Enëlarëse

Aplikimi:

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-në e tyre në Viber në numrin +38349198962 për të shprehur interesin e tyre për këtë pozicion. Ju lutemi të siguroheni që CV-ja juaj të përmbajë informacionin e kontaktit.

Për çdo pyetje shtesë ose informacion shtesë, ju lutemi të na kontaktoni në numrin e mësipërm.


Ne presim me padurim të shohim aplikacionet tuaja dhe të punojmë me ju!

 

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 04/12/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet