1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Nese po kerkoni nje detyre ndryshe me nje orar efektive dhe shume produktive, athere ju ftojme te beheni pjese e kompanise tone, me nga 3-4 ore pune gjate dites.

Krijimi dhe trajnimi I nje aftesie te veqante tek ju, shfaqja e njohurive dhe bindjeve te shitjes direkte.

Gjitha keto ofrohen nga ne.

Pozita Agjent/e te Shitjes

Behuni pjese e jona ne shitjen dhe prezentim.

Kriteret:

  • Posedimi I nje vetures
  • Perfundimi I shkolles se mesme
  • Mosha 18+

Perfitimet :

  • Aftesi dhe njohuri ne shitje
  • Qertifikime dhe licenca internacionale
  • Nje version me I mire I vetes
  • Mundesi ngritje ne karrier
  • Perfitime financiare
  • Seminare te rregullta

Te gjithe ju qe deshironi nje te ardhme me te mire per veten tuaj, ju sugjeroj te aplikoni online permes email adreses, duke shpresuar qe te keni  fatin te behni pjese e jona.

Punsohu.lg@gmail.com

048212818

 

Suksese

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 04/12/23 (Ka skaduar!)
Orari Part Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet