1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Una Beauty Prishtinë kërkon Beauty Consultant (këshilluese e produkteve të bukurisë, me experiencë ose pa experiencë).

Nese e njihni mirë apo thjesht e keni pasion fushën e kozmetikës dhe dëshironi ti bashkoheni ekipit tone, kemi një pozicion të lirë si Beauty Consultant/Sales në dyqanin tonë, Una Beauty në Prishtinë tek sheshi prane kafeve te rakisë.

Kushtet e punës:

  • Pozicionet e ofruara aktualisht janë me orar të plotë.
  • Koha e punës 8 orë (e Diela pushim).
  • Kushte të mira pune dhe pagë shumë e kënaqëshme.
  • Sigurimet Shoqërore dhe Shëndetësore të paguara nga kompania.

Nëse jeni të interesuar për pozicionin vakant dhe keni dëshirë të bëheni pjesë e stafit të Una Beauty, dërgoni CV-në tuaj në info@una.al  ose viber 049 590 190.

Web: www.una.al

Jeni të mirëpritur!

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 02/12/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet