1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Autoservis BEDA-SH.PK  hap konkurs për pozitat

  • Arkatar
Cka kërkohet:
  • Përparësi do të kenë aplikantet me paku 2 vite përvojë pune 

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes emailit bajramibedri@gmail.com apo numrit 045-800-807
Lokacioni:
Adresa Rruga Zagrebi, Prishtinë

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 02/12/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet