1

Shitës/e Kompjuterist, Depoist

Ruaj
Velas & Tina
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Velas & Tina hap konkurs per pozitat:
  • Shitës/e Kompjuterist
  • Depoist
Përparësi kanë aplikantët me përvojë pune.

Mënyra e aplikimit:

CV-të të dërgohen në emailin 1rigonb@gmail.com

Numri kontaktues: 045 800 807

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet