1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

TOMMY HILFIGER është rritur në një nga markat më të njohura të stilit të jetesës në botë që ndan frymën e tij gjithëpërfshirëse, të pandershme dhe rinore me konsumatorët në mbarë botën. Hilfiger ka krijuar një mandat të gjatë për të mbështetur komunitetin global të dizajnit dhe ai ka iniciuar bashkëpunime të shumta të kulturës pop nga bota e artit, muzikës, argëtimit, sportit dhe modës.

Rinascimento është mishërimi i një marke veshjesh për femra “Made in Italy”. Sensualiteti, feminiliteti dhe lustrimi janë fjalët kyçe kur bëhet fjalë për katalogun tonë: fustane elegante, fustane formale dhe kostumeve, ofron pamje nga koka te këmbët për të gjitha rastet kryesore. Për më tepër, linja jonë e çantave, këpucëve dhe aksesorëve ofron plotësimin e përsosur.

Me qëllim të zgjerimit të aktiviteteve vepruese ne jemi në kërkim të Asistente të Shitjese për dyqanin në Prishtinë dhe Gjilan.

TOMMY HILFIGER PRISHTINE

1.Asistente/e Shitjes në Butik ( 2 vende pune )

Vendi i punës: Albi Mall, Prishtine

Kualifikimet për pozitën 1:

 • Diplomë e shkollës së mesme,
 • Të ketë përvojë pune në shitje,
 • Njohja e gjuhës angleze,
 • Shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi, kuptimi i nevojave të klientit,
 • Të jetë energjike, aftësi të punës nën stres, me vetë iniciativë.

RINASCIMENTO / GJILAN

 1. Menaxhere në Butik ( 1 vende pune )
 2. Asistent Menaxhere në Butik ( 1 vende pune )
 3. Asistente/e Shitjes në Butik ( 3 vende pune )

Vendi i punës: Albi Mall, Gjilan

Kualifikimet për pozitën 1 & 2:

 • Diplomë universitare;
 • Të ketë përvojë pune në menaxhim së paku 2 vite;
 • Njohja e gjuhës angleze;
 • Trajnime të ndryshme në fushën e menaxhimit;
 • Të jetë energjike, aftësi të punës nën stres, me vetë iniciativë.

Kualifikimet për pozitën 3:

 • Diplomë e shkollës së mesme,
 • Të ketë përvojë pune në shitje,
 • Njohja e gjuhës angleze,
 • Shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi, kuptimi i nevojave të klientit,
 • Të jetë energjike, aftësi të punës nën stres, me vetë iniciativë.

Për të aplikuar, ju lutemi dërgoni CV-në dhe te bashkangjitur dergoni foton tuaj, Shkruani vendin dhe poziten e aplikimin në kolonën “Subject” dhe dergoje në: afri_fashion@yahoo.com deri më datën 30.11.2023

Vetëm kandidatët e përfshirë në listën e ngushtë do të kontaktohen.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Gjilan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet