1

Menaxher/e i Shitjes, Agjent/e të Shitjes

Ruaj
Acero Kosova
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Acero Kosova hap konkurs për plotësimin e pozitave:

  • Menaxher/e i Shitjes,
  • Agjent/e të Shitjes

Lokacioni: Gjithë Kosovën

Kualifikimet:

  • Të ketë të përfunduar së paku shkollimin e mesëm
  • Kërkohet përvoja jo e domosdoshme

Cfarë ofrojmë ne:

  • Trajnime falas nga ana e kompanisë
  • Pagë konkurruese në treg dhe bonuse 

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar email në argjend-kryeziu@hotmail.com

ose në numrin 049622293

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet