1

Asistente, Stomatologe

Ruaj
Opal Dent
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kërkojmë Asistente dhe Stomatologe të licensuar me përvojë pune.

Klinika gjindet në Prishtinë

Dërgojeni CV në email: opaldent11@gmail.com

Kategoria Shëndetësi, Medicinë
Skadon 28/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet