1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

ARTEFORM po zgjerohet dhe hap konkurs për 16 vende te reja pune në Vushtrri.

ARTEFORM është kompani e specializuar në prodhimin e kuzhinave, qëndrimit ditor, shkallëve, dyerve, dhomave të gjumit, enteriereve etj.

Vazhdimisht sjellim koncept të ri, me dizajne, modele, materiale inovative duke ruajtur primatin, identitetin dhe traditën tone qe nga viti 1974.

Të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të bëhen pjesë e ekipes se ARTEFORM, ftohen që të aplikojnë në konkursin e mëposhtëm.

  • 2 Arkitekt/e
  • 1 Punonjës në sektorin e financave
  • 4 Monterë në teren
  • 4 Monterë në fabrikë 
  • 2 Operues në CNC
  • 1 Operues në sharrë 
  • 2 Punonjës në sektorin e ngjyrosjes

Lokacioni: FABRIKË / VUSHTRRI

Dërgoni CV-n tuaj në email adresën: info@arteform.biz ose kontaktoni në numrin e telefonit 044 887 887.

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 25/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Vushtrri
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet