1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Europrint hap konkurs për plotësimin e pozitave për:

Sektorist/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Shërbimi ndaj klientëve
  • Mirëmbajtja e rafteve
  • Informon klientët mbi produktet 

Orari:

2 ndërrime: 

  • 1. nga ora 08:30 - 16:30
  • 2. nga ora 11:00 - 19:00

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu", duke dërguar CV në emailin albert.z@europrinty.net ose në zyren tona 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 25/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet