1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Autosallon Ylberi shpall konkurs për:

  • Punëtor në Autolarje

Cka kërkohet:

  • Të ketë përvojë pune ne larjen e veturav brenda dhe jashte, (larje gjenerale)
  • Të ketë njohuri të mira rreth punës

Orari: 8 orë në ditë
2 ditë në javë pushim

Mënyra e aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 049 570 700 ose në email autosalloniylberi@hotmail.com

 

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 24/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet