1

Kamarier (2), Shankist (1)

Ruaj
Kulla e Gjinajve
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Resorti Kulla e Gjinajve ne Gjilan shpall konkurs per pozitat 2 kamariera dhe 1 shankist. 
Eshte e rendesishme qe kandidatet te kene aftesi te qarta komunikimi dhe sjellje organizative. 
Nevojiten: 
  • Shkollimi i mesem,
  • Pervoja e punes ne pozita te ngjajshme. 
Ftojme kandidatet qe te lajmrojen ne numrin e telefonit: 
+383 44 132 343 
+383 49 132 343

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet