1

Shitëse (4)

Ruaj
Menakon Creations
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kompania Menakon se shpejti do te bej hapjen e lokalit te ri ne Drenas dhe hap konkursin per pozitat e punes 4 Shitese. 
Eshte shume e rendesishme perkushtimi, motivimi dhe aftesite e qarta komunikuese me klientet tane. 
Nevojiten: 
  • Shkollimi i mesem, 
  • Pervoja paraprake ne pozite te ngjajshme. 
Ju lusim te lajmroheni ne numrin e telefonit: 
+38344132343
+38649132343
apo ne email-in tone: menakon_7@hotmail.com

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 23/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet