1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Best Western Hotel Galla shpall konkurs per disa vende të lira te punës:

Roje 
Kamarier /Shankist 
Recepsionist  (Gjuha Angleze e obliguar)
Kuzhinier 

Kushtet:

  • Page shume e mire, ne baze te pervojes se punes.
  • Transporti nga Prishtina ne Hotel sigurohet pa pagese nga hoteli,
  • Nje shujte ushqimi dhe dy kafe gjate orarit te punes gratis nga hoteli.

Hoteli gjindet tek Terminali i Vjeter i Aeroportit.

Te gjithë të interesuarit për këto pozita të kontaktojnë në numrin +38349382500

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet