1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shitës/Shitëse

Ne jemi në kërkim të një personi të përkushtuar që ka një qëndrim pozitiv ndaj klientëve dhe një aftësi të jashtëzakonshme për të krijuar lidhje të fortë me ta.

Nëse ju jeni një individ i vendosur dhe motivuar për të arritur sukses në një mjedis të shpejtë, atëherë jeni personi që po kërkojmë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu", të kontaktojnë në:
info@protradekosova.com ose në numrin tonë kontaktues 049/ 33 55 11.

Gjendemi në Fushë Kosovë, në objektin e A&M Mega Store kati i dytë.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet