1
PREMIUM

Shitëse (Prishtina Mall)

Ruaj
Pandora
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive "Pandora" ne Prishtina Mall

Pozita: Shitese

Orari : 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV përmes butonit 'Apliko Këtu' ose ne email adresen:
pandora.prishtinamall@gmail.com

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet