1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
No End Shoes shpall konkurs për 2 vende pune në pozitën Shitëse 
 
Pozicioni: Shitëse 
Lokacioni: Prishtinë, Pallati i Rinisë 
Kualifikimet: 
  • Të ketë të mbaruar minimum shkollimin e mesëm; 
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe organizimi me klientët; 
Informata shtesë:
Të gjithë të interesuarit mund ta dërgojnë CV-në në email: noendshoes@gmail.com apo përmes Viber apo WhatsApp në numrin: +383 49 559 302

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 21/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet