1
PREMIUM

Kamarier/e, Ndihmës/e Shankist/e

Ruaj
Sophie Caffe & Snacks
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SOPHIE caffe&snacks ofron pune per punetor/e.

Ndaj kerkon te beje pjese te familjes te rinje ne pozicionet e punes:

 1. Kamarier/e
 2. Ndihmës/e Shankist/e

Te dhenat dhe kriteret

 • Mundesi rritje profesionale,
 • Stafi trajnohet nga kompania,
 • Paga shume e mire dhe ne varesi te nivelit profesional,
 • Orari i punes 8 ore ne dite me nderrime,
 • Ofrohen edhe aktivitete sezonale jashte qytetit ne pikat e tjera te kompanise,
 • Mosha e preferuar +20vjeç,
 • Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj,
 • Personat me eksperience kane avantazh,

Mënyra e aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 049 148 833

Adresa e dy pikave

 1. RoyalMall Rruga B ne Prishtine

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 21/11/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet