Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit
Drejtor në Muzeun Kombëtar të Kosovës
Shpërndaje
Shikime 1978
Kategoria Menaxhment
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC