1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Librari "GLOBI", shpall konkurs për:
Shitëse në Librari ( 1 Pozite).

Kushtet:

  • Të ketë të mbaruar minimum shkollimin e mesëm;
  • Eksperienca e punës në pozita të punës të ngjashme
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe organizimi me klientët;
  • Të ketë njohuri bazike rrethë programeve të kompjuterit (MS Office, Internet) etj.

 

Mënyra e aplikimit:
Të interesuarat të dergojnë CV-në në email: librariaglobi@gmail.com
Telefon: 044/665-687.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/10/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet