1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-fabrike-te-mishit/ttps:/www.vivafresh-rks.com/jobs/apliko-per-fabrik-te-mishit/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 13/10/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Lipjan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet