1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Monter / Mjeshter (Teren) 6

Detyrat:

  • Përvojë pune 3+ vite në fushën e montimit.
  • Të jetë i fokusuar dhe përqendruar në pozitën e punës.
  • Bënë montimin e produkteve në teren tek klienti.
  • Njohuri të montimit të kuzhinave dhe interierit.
  • Të njoh mirë punën në teren.
  • Aftësi për të punuar në grup.
  • I vëmendshëm për paisjet e kompanisë

Të interesuarit mund të aplikojn përmes butonit  Apliko Këtu ose të lajmrohen në:
+383 48 62 00 77

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 28/10/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet