1
PREMIUM

Analist i/e shitjes

Ruaj
Avex Health
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

info@avex-ks.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 01/10/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet