1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

+38349181661

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 06/10/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet