1
PREMIUM PLUS

Agjent/e në Gjuhën Suedeze

Ruaj
10 Optin
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
 KONKURS PUNE
 
Pozita: Agjent/e në gjuhën Suedeze
 
Kërkohen punëtor/e afatgjatë.
Kandidatet duhet të:
  • të flasë gjuhen suedeze rrjedhshëm
  • punon në grup dhe indvidualisht 

Cfarë ofrojmë ne:

  • 2 modele të pagave atraktive 
  • orari i punës 09.00 - 16.00
  • zhvillim mbrenda kompanisë 
  • zyrë moderne në qendër të Prishtinës - Pejton

APLIKIMI:

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes emailit:hr@10optin.com

kontakt- Whatsapp 0038343779995
 

Kategoria Telekomunikim
Skadon 25/10/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet