Roof Sh.P.K.
Vende të lira të punës (5)
Shpërndaje
	 	 

“Roof Sh.p.k.”

Roof Sh.p.k. Me rastin e hapjes së pikes së re të radhes, (restaurant eksluziv) hap konkurs punësimi për këto pozita

  1. Kuzhinier/e
  2. Kamarier
  3. Shankist
  4. Ndihmës kuzhinier/e
  5. Enëlarës/e

Për pozitat e hapura kërkojmë të keni përvojë pune në fushën e shërbimit dhe hotelerisë.

Te ketë së paku të përfunduar shkollimin e mesëm.

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju duhet të aplikojnë përmes Webfaqes: tregugroup.com apo  e_mailit:  info@tregugroup.com, poashtu dhe ta dergojnë CV-në numrin Viber dhe +383/49/933/576

Bëhu pjesë e ekipit më të madh dhe më të respektuar në Kryeqytet, që gëzon kushte të veçanta dhe trajtim njerzorë. 

Ju mirpresim.

TAGS: Roof GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2563
Kategoria Hoteleri
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC