1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Dielli Home hap konkurs për plotësimin e pozitave:

 • Dizajner/e Enterieri
 • Arkitekt/e

Përgjegjësitë kryesore:

 • Aftësi për të kuptuar qëllimet dhe kërkesat e klientëve;
 • Të ofroj ndihmë të veçantë për klientë, duke u siguruar që çdo kërkese e tyre të merret parasysh dhe të trajtohet me korrektësi e pasion;
 • Të jetë kreativ/e dhe të kujdeset për pamjen vizuale të showroom-it;

Kualifikimet e kërkuara:

 • Përvojë pune 
 • Të jetë i përditësuar me trendet e reja në fushën e mobilimit dhe dekorimeve shtëpiake
 • Aftësi për vërejtjen e detajeve në projekt;

Përparësi kanë gjinia femërore

Cfarë ofrojmë ne: 

 • Pagë 500€-1000€ varesisht nga aftesite 
 • Shtune dhe e diele pushim
 • Pushim vjetor 1 muaj

Orari: 08:00 - 17:00

APLIKIMI:

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes linkut më poshtë:

http://hr.diellihome.com/ ose duke dërguar CV në emailin: hr@diellihome.com

Numri kontaktues: 049 738 000

 

 

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet