1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita: "Asistent/e i/e shitjes" JYSK Prishtina Mall dhe JYSK Albi Mall 

Afati për aplikim: 18.09 -25.09.2023:

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.
Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në JYSK Prishtina Mall dhe JYSK Albi Mall duke dërguar CV-në tuaj në hr@jysk-ks.com ose plotësoni aplikacionin në dyqanet tona dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

Dërgoni CV-në tuaj permes butonit 'APLIKO KËTU' ose në email hr@jysk-ks.com apo plotësoni aplikacionin në dyqanet tona.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 25/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet