1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Polaku Group hap konkurs per poziten:

Asistent/e e shitjes në treg të ballkanit.

  • Kërkohet gjuha angleze apo turke, të dyjat jan përparësi.
  • Të kete njohuri në Word dhe Excel.
  • Të jete komunikativ/e,
  • i/e afte në hulumtimin e tregut, mbajtjen e të dhënave të klientëve, çmimeve dhe shitjeve.

Njëkohësisht për asistime gjat udhëtimeve në shtetet e ballkanit dhe Turqi.

Të interesuarit të na dërgojn Cv në polakugroup@hotmail.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 18/10/23 (21 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet