1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Genius Holding departamenti: Genius Marketing në Prishtinë shpall konkurs pune për 12 vende pune për femra apo meshkuj në territorin e Prishtinës. 


Paradite prej: 10:00 deri 18:00 apo mbasdite prej 18:00 deri 22:30.

  • Promoter/e në ambiente të hapura (12).
  • Paga mujore fikse: 500.oo Euro.
  • Ditët e punës (6 ditë të javës).
  • Produkti që promovohet: Çaji për Dobësim (VS TEA). 
  • Prezentimi do bëhet me Fllajera dhe Broshura.

Të gjithë të interesuarit të aplikojnë në numrin e telefonit në viber: 049 988 666 apo thirrje telefonike deri në ora 20:00 dhe jo më vonë.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/10/23 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet