1
PREMIUM

Kuzhinier, Ndihmës Kuzhinier, Pizzaman, Ndihmës Shankist, Shankist

Ruaj
Pano Pizza
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pano Pizza po zhvillohet cdo dite e me shume prandaj po shpall konkurs per keto vende te lira te punes:

  • Kuzhinier
  • Ndihmës Kuzhinier
  • Pizzaman
  • Ndihmës Shankist
  • Shankist 

Kemi nevoje për bashkëpunëtor serioz dhe të vullnetshëm për pune (edhe parttime mund te kontaktojnë) 

Te gjithe ata qe jane te vullnetshem per pune dhe e bejne me dashuri punen ju lutem te na kontaktojne ne numrat tane te telefonit: 049609520; 048868686 (Whatsapp & Viber)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 16/10/23 (19 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet