1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

𝗚𝗿𝗮𝗳𝗶𝘁𝗶 𝗦𝗵𝗼𝗲𝘀, ka shpallur konkurs pune për pozitën:

-ASISTENT/E TË SHITJES (3)------Albi Mall, Prishtinë

-ASISTENT/E TË SHITJES (2)------The Village Mall, Ferizaj

-ASISTENT/E TË SHITJES (2)------ Ring Mall, Ferizaj

Kriteret e punësimit:

  • Shkollimi i mesëm;
  • Përvoja e punës (Përparësi);
  • Aftësi të mira komunikiuese dhe bindëse

Mënyrat e aplikimit!

Aplikoni duke plotësuar formularin online në:  https://bitly.ws/UPiM

Tel: +383 43 578 005

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/10/23 (19 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Ferizaj
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet