1
PREMIUM PLUS

Saldues, Monter, Alumin Punues, Rrobaqepës/e

Ruaj
Inter Çadra
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune për

  • Saldues 
  • Monter
  • Alumin Punues
  • Rrobaqepës/e

Orari: E hëne - E premte

Kërkohen punëtore me dhe pa përvojë pune!

Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin:

+ 383 43 882 099

Adresa: Magjistralja, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall 

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 14/10/23 (17 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet