1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-pune-ne-decan/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 06/10/23 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Deçan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet