1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
POZITA E KERKUAR:
Arkatare
Lokacioni: Bregu i Dielli (Te xhambazt)
 
Kualifikimet:
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi. 
  • Të jetë e këndshme me konsumatorët
  • Të jetë mirë e organizuar.
  • Të jetë e rregullt në punë.
Pergjegjësitë:
  • Të regjistroj shitjet (pagesa).
  • Renditjen e artikujve ne raft.
Të gjitha të interesuarat mund të aplikojnë duke kontaktuar në numrin 049-541-135.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 13/10/23 (16 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet