1

Përfaqësues/e Mjekësor/e

Ruaj
Farmatech
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Farmatech shpk me seli ne Prishtine distributor eskluziv i markave me te njohura ne fushen e farmacise si LFM, Scharper, Curasept, Isomar, Mister Baby, Montefarmaco, Novexpert, Germaine de capuccini etj, ka hapur konkurs per vend te lire pune si:

1.Perfaqesues/e mjekesor/e
Kandidati/ja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme:

  • Te kete arsim mundesisht ne farmaci, mjekesi, stomatologji apo ne fushe te perafert. Preferohet nga lemia e stomatologjise (doktor apo teknik i stomatologjise)
  • Te zoteroje patente
  • Te kete aftesi shume te mira ne komunikim dhe prezantim produktes
  • Te jete ambicioz/e
  • Te jete e afte te punoje ne grup.
  • Preferohet qe kandidati/ja te kete eksperience pune ne kete profil.
  • Pagesa e kenaqshme.

Personat e interesuar të dërgojnë CV ne info@farmatech.net

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet