1
PREMIUM

Rrobaqepëse (2), Praktikantë (5)

Ruaj
Azma Couture
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Azma Couture shpall konkurs për

  • 2 Rrobaqepëse

Detyrat dhe pergjegjesite:

  • Montimi i fustanave
  • Qepja e fustanave
  • Adaptimi i fustanave per trupin e klientit.

Kriteret:

  • Te kete eksperience paraprake ne kete fushe.

Azma Coutureshpall konkurs për

  • 5 praktikantë me mundësi punësimi

Te jene te motivuara per pune dhe njohuri te reja.

Paga sipas marreveshjes*

Te gjithe te interesuari/at mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 048 125 129

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 15/10/23 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet