Lisa's Restaurant

Kamarier, Shankist, Kuzhinier/e, Ndihmës Kuzhinier/e

	 	 

Lisa's SH.P.K

Shpall konkurs për Kamarier, Shankist, Kuzhinier/e, Ndihmës Kuzhinier/e

Orari i punës: Orar i plotë; 40 orë në javë si dhe të jetë i gatshëm për të punuar orë shtesë bazuar në kërkesat e klientelës dhe pronarit.

Përvoja dhe kualifikimi: Të ketë së paku 3 vite përvojë pune në fushën e shërbimit dhe hotelerisë. Te ketë së paku të përfunduar shkollimin e mesëm.

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klientë
Nr kontaktues: 049 333 717

TAGS: Lisa's RestaurantPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1869
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
1032
të infektuar
a
789
të shëruar
a
29
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC