1

Mekanik, Ndihmës Mjeshtri, Shitës/e

Ruaj
Ali Mercedesi
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Autopjesë & servis Ali Mercedesi Ofron Vende pune per

  • Mekanik me pervoj pune,
  • Ndihmes Mjeshtri

Duhet te kene njohuri ne perdorimin e veglave te punes dhe të jene interesuar per te mesuar.

Shitese apo shites ne pranim

  • Ta njoh Kompjuterin
  • Ta njoh gjuhen Angleze pak apo gjermane
  • Te kete njohuri rreth word/exel
  • Ta mbaj vendin e punes te pastert

Perparesi kan kandidatet me provoj pune

Orari i punes nga ora 09:00h - 18:00h

Adresa: afer Stacionit te Autobuseve ne Prishtine.

Per ma shum info kontaktoni ne Viber +38344164141 Tel +38344164141

Kategoria Industria Automobilistike
Skadon 07/10/23 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet