1
PREMIUM PLUS

Agjent/e të Shitjes (3) (Gjuhë Suedeze)

Ruaj
EA NORDIC
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

EA Nordic Sales SH.P.K

Kërkojmë 3 Agjent të Shitjes ne gjuhë suedeze ne Prishtinë
Ofrojmë

  • Page fikse + provizione/bonuse
  • Kontratë sipas ligjit te punës
  • Trajnime
  • Orari 08.30 – 15.30 (e Shtunë dhe e Diela pushim)
  • Korrektësi
  • Ambient miqësore
  • Aplikuesit duhet te flasin gjuhën suedeze rrjedhshëm.

Per aplikim na kontaktoni ne numer 049 332 547 ose permes butonit APLIKO KËTU

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 08/10/23 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet