1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

BELLIS është kompani e shitjes së aromave të ambientit dedikuar hoteleve, restoranteve dhe zyrave.

  1. SHITËS/E NË TEREN   

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Prezanton produktet e kompanisë dhe realizon shitje;
  • Kujdeset për klientët duke mirëmbajtur aparatat e aromave;
  • Hulumton dhe zhvillon tregun;
  • Për këtë pozitë kërkohet posedimi i patent shoferit.

Mënyra e aplikimit:
Dergoni CV-n tuaj permes butonit APLIKO KËTU ose në email adresën bellis.scent@gmail.com apo duke telefonuar në 049-974-034 (viber gjithashtu). Konkursi është i hapur deri me datën 22.09.2023
Kandidatët e përzgjedhur do kontaktohen nga kompania për intervistë.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet